071-9100-9242  |  021-8872-4227 | 

بستن

ویزای کار کویت

ویزای کار کویت

کار در کویت ویزای کار کویت

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید !

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

 موسسه ی مهاجرتی میرداماد، مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

با ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

ثبت درخواست مشاوره فوری

در این مقاله که به همت مشاورین موسسه حقوقی میرداماد نگارش شده است به شرایط کار در کویت ویزای کار کویت اشاره کرده ایم. ساعات کاری در کویت می تواند بین 40 تا 48 ساعت در هفته باشد، در ماه های خاص در طول سال می تواند این ساعات کاری متغیر باشد. برای کسب اطلاعات کامل تر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

شرایط و وضعیت کار در کویت

حقوق افراد در کویت معمولا شبیه یا بیشتر از افراد در کشورهای غربی می باشد، اما چون در این کشور مالیات بر درامد شخصی پرداخت نمی شود، معمولا درآمد خالص بسیار بیشتر است که این یکی از مهمترین جاذبه های کار در کویت می باشد. در گذشته بسته پاداش و حقوق به عوامل مختلی تقسیم می شد از جمله : حقوق اولیه، کمک هزینه خودرو، کمک هزینه مسکن، بیمه درمانی، تحصیل کودکان و بلیط هواپیما برای دیدار خانواده.

امروزه، کارفرمایان تمایل دارند فقط حقوق و دستمزد را پرداخت کنند که تمام این هزینه ها را پوشش می دهد، گرچه در بعضی موارد پاداش های دیگری وجود دارد. علاوه بر حقوق و دستمزد، به کارگران قراردادی در پایان قرارداد سنوات داده می شود. این سنوات معمولا بر اساس حقوق و دستمزد پایه، بدون در نظر گرفتن پاداش می باشد. اگر مدت زمان طولانی در کویت مشغول به کار باشید، این مبلغ قابل توجه خواهد بود. لازم به ذکر است که پرداخت حقوق در برخی از شرکت های عربی به تاخیر می افتد و در این شرایط چاره ای ندارید جز اینکه صبر کنید.

ساعت کاری در کویت با توجه به سیاست های خاص هر شرکت، بین 40 تا 48 ساعت در هفته متغیر است. ساعت اداری معمولا از 8:30 یا 9:00 صبح تا 5:30 یا 6:00 بعد از ظهر می باشد. تفاوت زمانی بین تابستان و زمستان وجود ندارد. در ماه رمضان، ساعت کاری به شش ساعت در روز می رسد و باید به طور قانونی برای همه کارکنان اعمال شود، اما بسیاری از شرکت ها این قانون را فقط برای مسلمانانی که روزه می گیرند، اعمال می کنند. جمعه روز تعطیلی و استراحت مسلمانان است و اگر شرکت دارای یک هفته کاری پنج روزه باشد، روز تعطیل بعدی احتمالا پنج شنبه یا شنبه خواهد بود. اکثر شركت هاي بين المللي روز شنبه و برخی دیگر روز پنج شنبه را انتخاب می کنند.

شرایط اخذ ویزای کاری کویت

ویزا کار برای کارکنان بخش خصوصی و دولتی ارائه می شودو تحت ماده 17 و 18 قوانین مهاجرت اعمال می گردد. کارمند پیشنهاد شده ابتدا بایستی برای دریافت ویزا کار پذیرفته شود. کارفرمای اسپانسر کویتی نیز باید باید از طریق اداره مهاجرت و اداره کار مجوز دریافت کند. الزامات ویزا کار کشور کویت داشتن گذرنامه کارمند و گواهی عدم سوء پیشینه فرد می باشد.

اداره امور مهاجرت در کویت یک نسخه از مجوز کار را برای سفارت کویت در کشوری که کارمند در آنجا زندگی می کند، ارسال می نماید. حامی یا کارمند نیز باید یک نسخه از مجوز کار را برای کارفرما ارسال نمایند. کارفرمایان بخش خصوصی برای دریافت ویزا کار کارمند خارجی خود، نیاز به NOC و یک نسخه از امضاء تایید شده کارمند برای هدف تجاری خود دارند. اگر سفارت کویت در کشوری که کارمند (کارگر) زندگی می کند وجود ندارد، اسپانسر بایستی ویزا کار و NOC را به وزارت کشور ارسال کند.

شرایط اخذ ویزای کاری کویت

در صورتیکه کارمند برای پذیرش استخدام visit visa کشور کویت را دریافت کرده باشد، بایستی ابتدا کشور کویت را ترک کند و سپس مجددا با ویزا جدید وارد این کشور شود. پس از انجام مراحل فوق، شما بایستی برای مجوز اقامت خود در کشور کویت اقدام کنید.در این مرحله درخواست مجوز اقامت ارسال و نتیجه آن را دریافت خواهید کرد. در مرحله بعد شما می توانید با توجه به قوانین برای همسر و فرزندان خود اقدام به دریافت ویزا کنید.

بطور خلاصه زن می تواند توسط همسر خود مورد حمایت قرار بگیرد ، اما برای فرزندان باید شرایط سنی آنها 21 سال باشد. اسپانسر باید حداقل 250 دینار کویت در ماه درآمد داشته باشد. هر فرد مقیم نیز بایستی یک کارت شناسایی شهروندی داشته باشد. شما باید این کارت را ظرف مدت 30 روز از زمان دریافت مجوز اقامت خود تحویل بگیرید.

مدارک مورد نیاز ویزای کار کویت

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کار کشور کویت:

 • گذرنامه معتبر با حداقل دو سال تاریخ انقضاء
 • یک برگ فرم درخواست ویزا تکمیل شده و تایید شده توسط سازمان مهاجرت امور خارجه.
 • یک قطعه عکس گذرنامه
 • آزمایش HIV ( آزمایش AIDS)
 • گواهی سلامت : گواهی تایید شده توسط پزشک عمومی که نشان دهد متقاضی از سلامت کامل جسمی برخوردار است. تست های آزمایشگاهی برای بیماری های ذکر شده نیز ضروری است: هپاتیت نوع B و C، مالاریا، فلیاریوز، سیفلیس و اشعه ایکس از قفسه سینه برای تشخیص بیماری سل.
 • گواهی عدم سوء پیشینه: که از دفتر تحقیقات فدرال دریافت می شود، و به مدت 3 ماه از تاریخ دریافت اعتبار دارد.
 • مجوز کار ( اصل قرارداد کاری)

مراحل دریافت ویزا کار کویت معمولا بیش از 3 هفته زمان نیاز دارد.

دستمزد و‌ حقوق کار در کویت

حقوق کاری در کویت شبیه یا بیشتر از کشورهای غربی هستند. اما با توجه به این واقعیت که هیچ مالیات شخصی در کویت وجود ندارد، درآمد خالص معمولا عالی است و این یکی از مزایای عمده کار در کویت است. پیش از این، حقوق های پایه صرف خودرو، مسکن، پوشش پزشکی، آموزش برای کودکان و بلیط های هواپیما برای سفرها تقسیم می شدند. اما اکنون کارفرمایان تقریبا فقط حقوق می گیرند تا تمام این هزینه ها را پوشش دهند، اگرچه برخی از آن ها ممکن است شامل پاداش عملکرد باشند.

دستمزد و حقوق کار در کویت

عوامل متعددی وجود دارند که باید برای در نظر گرفتن حقوق مورد توجه قرار گیرند و بنابراین ،میزان دقیق حقوق های عادی در کویت ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر این حقوق، بسته به شرکت هایی که انتخاب شده اند، متفاوت است. چهار نوع شرکت در کویت وجود دارد، W.L.L.(با مسئولیت محدود – بدون مالیات)، K.S.C (شرکت Shareholding Kuwait)، مالیات زکات و KFAS)، K.S. C)، شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار کویت (پرداخت مالیات زکات، حمایت از مالیات بر کار ملی و صندوق کویت برای پیشبرد علوم) و شرکت های بین المللی با شرکای کویتی (مالیات بر درآمد) می باشند.

مزایا بسته به اینکه شما برای بخش دولتی یا بخش خصوصی کار می کنید، به اندازه قراردادها، تعداد کارمندان، تجربه کاری تان، سن، رقابت در بازار کار، نوع کار، مدت قرارداد و گاهی ملیت تان متفاوت است.زمانی که حقوق را در نظر بگیرید، باید اجاره و هزینه های زندگی را مدنظر قرار دهید. برخی از شرکت ها حقوق خوبی نسبت به بقیه ارائه می کنند، در حالی که برخی دیگرمزایای بهتری مانند مسکن، خودرو، حمل و نقل، سوخت، تلفن و غیره ارائه می دهند.

پیدا کردن کار و موسسات کاریابی در کویت

کشور کویت دارای ثروت فراوان و اقتصادی فعال است. هر چند که سختی های زیادی برای یافتن شغل در کویت وجود دارد اما همچنان به دلیل پرداخت حقوق های مناسب بدون پرداخت هیچ گونه مالیات شخصی مورد توجه مهاجران زیادی به خصوص از کشورهای آسیایی و خاور دور است. یافتن کار در کویت بدون در نظر گرفتن ملیت کاملا به تحصیلات و تجربه شما بستگی دارد. کسانی که برای کسب و کار در کویت اقدام می کنند در ابتدا باید یک فرد یا یک شرکت را به عنوان کار فرمای خود معرفی کنند.

بعد از پیدا کردن کارفرما شما میتوانید برای ویزا اقدام کنید. در ابتدا به شما ویزای موقت داده می شود و در صورت ادامه کار ویزای شما تمدید می شود. برای پیدا کردن یک کارفرما بهتر است یک (curriculum vitea) دو یا چند صفحه ای با خلاصه اطلاعاتی در مورد اطلاعات تماس، تجربه حرفه ای، گواهینامه و دیپلم ها، زبان و مهارت های رایانه ای را پر کنید تا کار فرما بهتر بتوانند شما را تایید کنند. لیست شرکت های کاریابی کویت:

 • Baytkuwait
 • Workcircle kuwait
 • Sos hr solution
 • Mackenzie jones
 • Hrinvest
 • Caneer-hunter
 • Michael page
 • International employment agacies
 • Actionrecruitment and management
 • barclaysimpson me

در این مقاله جزئیات و شرایط مهاجرت کاری به کویت توسط مشاورین مجرب موسسه میرداماد در دفاتر تهران و شیراز با هدف معرفی مقصدی مناسب برای مشتاقان مهاجرت کاری مورد بررسی قرار گرفت، امیدواریم اطلاعات این مقاله مفید واقع شده باشد.

نظرات کاربران

 • توسط آکو
  تاریخ: 14 بهمن 1397
  نفر
  نفر

  سلام اطلاعات خوبی بود ممنون.ببخشید آیا راهی هست برای رفتن به کویت به قصد کار .اگر هست ممنون راهنمایی کنید و آدرس بدید برای پیگیری ممنون

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 15 بهمن 1397
   نفر
   نفر

   سلام وقت بخیر
   جهت کار در کشورهایی مثل کویت باید یک پیشنهاد کاری معتبر از این کشور داشته باشید، شماره های تلفن موسسه جهت کسب اطلاعات بیشتر در آخر وب سایت موجود می باشد.

 • توسط علی
  تاریخ: 10 اردیبهشت 1398
  نفر
  نفر

  سلام وقت بخیر . من طراح سه بعدی طلا و جواهر هستم و با نرم افزار های طراحی کار میکنم همچنین زبان انگلیسی هم تقریبا اوکی ام ک کاملا میتونم مکالمه کنم میخاستم بدونم چطوری میتونم توی کویت کار پیدا کنم و اینکه ایا با توجه به تخصص من کشور دیگه ای هست واسه کار که بهتر از کویت باشه؟

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 12 اردیبهشت 1398
   نفر
   نفر

   سلام شما از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری جهت بهبود وضعیت اقتصادی می توانید در حوزه ی خلیج فارس بدون احتساب از پرداخت مالیات بر اساس فیلد مورد نظرتان پایه ریزی اقتصادی مطلوبی را پیش بگیرید.

 • توسط علیرضا توکلی
  تاریخ: 11 اردیبهشت 1398
  نفر
  نفر

  سلام وقت بخیر
  من دارای مدرک فوق دیپلم ماشین افزار ودارای 14 سال سابقه قالب سازی و کار در خط تولید خودرو دارم ایا میتونم در کشور کویت کار میدا کنم؟

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 12 اردیبهشت 1398
   نفر
   نفر

   سلام از طریق دریافت آفر های مرتبط از منابع دولتی معتبر در این کشور ضمن توجیه اقتصادی اقامت را دریافت نمائید.

 • توسط محمد
  تاریخ: 17 اردیبهشت 1398
  نفر
  نفر

  با سلام من الان در بازرسی کارگران ساختمانی تامین اجتماعی مشغول به کار هستم ایا میتوان در کویت کاری پیدا کنم با مدرک دیپلم و همچین چندین سال در کار ساختمان مشغول بودم

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 18 اردیبهشت 1398
   نفر
   نفر

   سلام شما می بایستی یک دعوتنامه کاری از منابع مرتبط دولتی با تاییدیه رسمی سفارت این کشور دریافت نمائید که در حال حاضر آفر دولتی نیازمند رزومه کامل می باشد از جمله مدارک تحصیلی ممتاز و بالا.

 • توسط Saeed
  تاریخ: 17 اردیبهشت 1398
  نفر
  نفر

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک ( دانشگاه فردوسی مشهد) هستم. در زمینه طراحی سیستم های تهویه مطبوع تخصص دارم و مسلط به نرم افزار های طراحی (Revit Mep) و… می باشم.

  چگونه میتوانم با یک کارفرما در کویت ارتباط برقرار کنم؟
  با تشکر

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 19 اردیبهشت 1398
   نفر
   نفر

   سلام بهترین شرایط در حوزه خلیج فترسدریافت آفر های اقتصادی مطلوب از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری با معرفی کفیل و گردش سرمایه می باشد.

 • توسط عبدالصاحب
  تاریخ: 21 اردیبهشت 1398
  نفر
  نفر

  من مهندس مكانيك هستم پانزده سال در بخش نيروگاههاي گازي كار مي كنم دوازده سال در كشور عراق بوده در بخش نفت وگاز هم تبحر دارم زبان عربي كاملا مسلط ودنبال كار فعلا هستم

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: 22 اردیبهشت 1398
   نفر
   نفر

   سلام با ویزای جاب سیکر و جستجوی کار می توانید برای کشور آلمان اقدام نمائید و ضمن توجیه مطلوب اقتصادی اقامت را دریافت کنید.

   • توسط Mahdi._.asghari
    تاریخ: 16 خرداد 1399
    نفر
    نفر

    سلام. من میخوام از ایران برم تو فکر خودم میخوام برم ترکیه چون زبان ماهم ترک هست ولی ب دلیل اینکه پولش فقط هزار تومن از ما بیشتره و درامد چندانی نداره کدوم کشورو ب من پیشنهاد میدی در ضمن دیپلم برق هستم فرق هم نمیکنه چه کاری باشع شغل اصلی من مغازه گلفروشی دارم و گلخونه دارم

    • توسط مهدی کیوانی
     تاریخ: 19 خرداد 1399
     نفر
     نفر

     با سلام و عرض ادب
     برای ارائه مشاوره بهتر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 • توسط F.s
  تاریخ: 7 خرداد 1398
  نفر
  نفر

  سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم امسال فارغ تحصیل میشم
  ایا بعدازاتمام درسم شانسی برای پیدا کردن کاردر کویت دارم؟
  چجوری باید اقدام کنم؟
  میش کامل توضیح بدیدلطفا؟

  • توسط مشاور مهاجرتی
   تاریخ: 7 مهر 1398
   نفر
   نفر

   سلام
   بهتر است هدف خود را از انتخاب کشور کویت دقیق تر بفرمایید تا کاملا شما را راهنمایی کنیم.

   • توسط النا
    تاریخ: 18 خرداد 1399
    نفر
    نفر

    سلام من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته ی شیمی کاربردی هستم میخوام برای ارشد به کویت مهاجرت کنم ، چه دانشگاهایی رشته ی شیمی دارویی رو دارند؟ و شرایط بورس چطوریه برای کارشناسی ارشد؟

    • توسط مهدی کیوانی
     تاریخ: 20 خرداد 1399
     نفر
     نفر

     با سلام
     برای دریافت بورسیه تحصیلی و پذیرش از دانشگاه های کویت بسته به رزومه علمی شما دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • توسط سام
  تاریخ: 31 خرداد 1398
  نفر
  نفر

  با سلام با مدرک لیسانس داروسازی از دانشگاهی معتبر و رنکینگ خوب از هندوستان امکان دریافت ویزا کار در کویت هست؟ ضمن اینکه دعوتنامه کاری هم از طرف کارفرمای کویتی داشته باشم
  باتوجه به سخت بودن گرفتن اقامت کویت چقد شانس دارم با این شرایط؟؟؟

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در کویت در ابتدا باید در آزمون تایید مدارک خود شرکت نمایید.

 • توسط رحیمی
  تاریخ: 25 دی 1398
  نفر
  نفر

  سلام خسته نباشین
  من لیسانس معماری هستم خواستم بدونم اگه بخوام در خواست کار در کویت بدم باید چیکار کنم؟ آیا میشه با شماره ای ک گذاشتین تماس بگیریم و بیشتر اطلاعات بگیریم
  تشکر میکنم اگر راهنمایی کنین

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 30 دی 1398
   نفر
   نفر

   سلام روز بخیر
   بله از طریق شماره های ذکر شده در سایت می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 • توسط حامد
  تاریخ: 27 دی 1398
  نفر
  نفر

  باسلام ایا موسسه کاریابی شما برای اتباع کشور افغانستان هم میتواند مشاوره کاریابی و ویزای کار بدهد یاخیر

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 30 دی 1398
   نفر
   نفر

   سلام و وقت بخیر
   موسسه ما متاسفانه موسسه کاریابی نمی باشد؛ اما در روند دریافت ویزای کاری می تواند به شما کمک کند.

 • توسط ناهید
  تاریخ: 16 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام من پدرم ازصفرتاصدشناوردریایی روبلده مثل برشکاری وجوشکاری ومنتاژکاری وco2وجوشکاری بابرق وزیرپودری وکلاهرچی تخصص مربوط ب شناورهای دریایی روکااااملابلده وخیلی ساله سابقه داره میشه گفت بیشترازبیست سال وعربی هم بلده بنظرتون شرایطش مناسبه؟؟

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 17 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   سلام و عرض ادب
   برای دریافت ویزای کاری کویت شما باید یک پیشنهاد شغلی پیدا کرده و به سفارت ارائه دهید.

 • توسط Mahdi._.asghari
  تاریخ: 16 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام. من میخوام از ایران برم تو فکر خودم میخوام برم ترکیه چون زبان ماهم ترک هست ولی ب دلیل اینکه پولش فقط هزار تومن از ما بیشتره و درامد چندانی نداره کدوم کشورو ب من پیشنهاد میدی در ضمن دیپلم برق هستم فرق هم نمیکنه چه کاری باشع شغل اصلی من مغازه گلفروشی دارم و گلخونه دارم

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 19 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام و عرض ادب
   لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.

 • توسط فرشته
  تاریخ: 16 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام
  من مترجمی و آموزش زبان انگلیسی خوندم و 27 سال سن دارم آیا می تونم به کویت برای کار مهاجرت کنم؟
  زبان عربی هم بلدم.

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 24 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام و عرض ادب
   در صورت یافتن کارفرما و ارائه قرارداد کاری به کویت می توانید به این کشور مهاجرت نمایید.

 • توسط ناصر شعبانی
  تاریخ: 18 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام من اشپز هستم سه سال دبی یک سال عمان کار کرده ام احتیاج به کار دارم

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 22 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام
   برای کار در کویت باید پیشنهاد شغلی داشته باشید.

 • توسط ناصر
  تاریخ: 18 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام کفیل پدر بنده در کویت شرکت تولید حلویات داره ایشون شیرازی هستند آیا میتونه ویزا حالا به هر شکلی برای من بگیرا

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 20 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام
   دریافت ویزای کویت بسته به شرایط شما دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 • توسط علیرضا
  تاریخ: 18 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام.بنده مهندس عمران. به چه شکل میتونم برای کار به کویت برم.

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 20 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام
   برای کار در کویت باید در ابتدا ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید که برای اخد ویزای کار یاین کشور باید در ابتدا یک افر کاری پیدا کنید.

 • توسط مها
  تاریخ: 21 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام من کارشناس معماری و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مکس، رویت، کد، راینو، مایا و… در زمینه معماری و شبیه سازی هستم چگونه میتونم از طریق کار اقدام به مهاجرت کنم
  و اینکه آیا از طریق تحصیل اقدام کنم بهتر یا از طریق کار
  ممنون از پاسخگویی‌تون

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 24 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   با سلام
   برای کار در کویت باید یک قرارداد کاری و یا پیشنهاد شغلی بیابید و به سفارت ارائه دهید.

 • توسط مها
  تاریخ: 22 خرداد 1399
  نفر
  نفر

  سلام من کارشناس معماری و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مکس، رویت، کد، راینو، مایا و… در زمینه معماری و شبیه سازی هستم چگونه میتونم از طریق کار اقدام به مهاجرت کنم
  و اینکه آیا از طریق تحصیل اقدام کنم بهتر یا از طریق کار
  ممنون از پاسخگویی‌تون

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 24 خرداد 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   برای کار کردن در کویت نیاز به پیدا کردن یک پیشنهاد شغلی و ارائه قرارداد کاری به سفارت است.

 • توسط سامان
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام. میخواستم ببینم چجوری یه راه خوب برای کار در کویت یا ارتباط با یه کار فرما چجوری است لطفاً کمکم کنید

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   می توانید از طریق سفر به این کشور با کارفرما ارتباط مستقیم پیدا کنید.

 • توسط قاسم
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام خسته نباشید من برق کار ساختمانم مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان دارم ایادر کویت کار برای من هست اگه هست میشه راهنمایی کنید ممنون

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید از طریق ارتباط مستقیم با کارفرما و یا سایت های کاریابی شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

 • توسط محمد
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام.نن مهندس عمرانم میتونم اقامت کویت رو بگیرم.

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   با سلام و احترام
   روش های اخذ اقامت کویت متفاوت است و با توجه به شرایط شما می باشد. لطفا با ما در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

 • توسط مهدی
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام من خانمم آرایشگر حرفه ای از کویت یه پیشنهاد داشتیم خواستم ببینم چطور میشه قبول کرد و واقعا میتونن اونجا واسمون کاری انجام بدن کسی که اونجاست میتونه ویزا برامون بگیره ممنون

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید از طریق ایشان برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید.قرارداد کاری را از کارفرمای خود دریافت کرده و به سفارت ارائه دهید.

 • توسط راحیل
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام من کارشناس ارشد روانشناسی عمومی هستم، چه جوری میتونم در کویت یا کشوری دیگه اقامه بگیرم؟

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه شرایط اخذ ویزای کاری کویت بسیار سخت است. به شما توصیه می کنیم کشور های دیگری را انتخاب نمایید.

 • توسط مهسا
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام من آرایشگر هستم و یک سالن کویتی به پیج کاری من در پیشنهاد کار داده و میگه که برات دعوتنامه میفرستیم و بعد اگر اکی بود ویزای کاری ۲ یا ۳ ساله میگیری ، باتوجه به این که من مجردم به نظرتون کویت برای یک دختر تنها امن هست؟ و آیا حقوق کارگر و کارفرما به درستی رعایت میشه؟ حقوق ها برای مشاغل خدماتی مثل کار من از قبل مشخص شده هست یا باید باید خودمون به توافق برسیم؟؟؟

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   معمولا شرایط حقوقی را با کارفرما مشخص می کنید. کشور کویت سعی کرده است امنیت را برای مهاجران فراهم نماید.

 • توسط جواد
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام، بنده لیسانس مکانیزاسیون کشاورزی هستم،و سابقه کاری در دهیاری رادارم،مدرک کامپیوتردارم،میخواستم ببینم در کویت میتونم کار پیداکنم

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در کویت و کشور های حوزه خلیج فارس باید یک پیشنهاد شغلی و یا قرارداد کاری را ارائه دهید.

 • توسط حمود
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام ممنون از نكات مفيد و خوب شما
  بنده يه سوال داشتم براي دريافت ويزاي در همان تهران بايد ازمايش داد يا در شهر خودمان ميشه اقدام كرد؟؟ و ازمايش شامل چه ازمايشي هست ممنون

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   با سلام و احترام
   سفارت کویت مراکز مورد تایید خود را اعلام کرده است که می توانید در آن مراکز آزمایش مورد نیاز را دهید.

 • توسط بنیامین
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  با سلام خدمت شما برادر بنده به مدت ۱۹ سال تعمیرکار خودرو سبک هستم (جلوبندی ساز ) با مدرک فنی و حرفه ای از نظر شما در کدام کشور اروپایی یا حوزه خلیج میتونم ویزای کار رو راحت تر دریافت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: 3 تیر 1399
   نفر
   نفر

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شرایط سنی و مدرک تحصیلی خود امکان اقدام برای کشور های اروپایی وجود دارد.

 • توسط امیر حیدرابادی
  تاریخ: 1 تیر 1399
  نفر
  نفر

  سلام کارشناس آزمایشگاه پزشکی با12 سال سابقه می باشم مهارت در بخش میکروبیولوژی -هماتولوژی- بیوشیمی – نمونه گیری بسیار علاقه به کار در کشورهای عربی می باشم.