071-9100-9242  |  021-8872-4227 | 

بستن

درباره ما

درباره ما

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید !

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

 موسسه ی مهاجرتی میرداماد، مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

با ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

ثبت درخواست مشاوره فوری

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”35350″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

موسسه فرهنگی آموزشی میرداماد با نام تجاری مهاجرین مهر گستر با همکاری ساختار پژوهش امید، سابقه آموزش زبان های خارجی آماده ارائه مشاوره به علاقمندان مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور می باشد.

آموزش زبان های خاص مثل روسی، ژاپنی، چینی، آلمانی در کنار زبان انگلیسی از تخصص های این موسسه می باشد. این موسسه مفتخر است دوره های آمادگی اخذ مدرک آیلس، تافل، GRE، IAMT و غیره را علاقمندان برگزار کند. این موسسه موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت اروپایی better life در خاورمیانه شد و محصلین و دانش آموختگان این موسسه می توانند پس از اتمام دوره تحصیلی و قبولی در آزمون گواهینامه از این شرکت اروپایی دریافت کنند.

حجم بالای تقاضا برای تحصیل در خارج از کشور ما را بر آن داشت که برای متقاضیان تحصیل و اعزام دانشجو برنامه های خاص تحصیلی و اعزام مخصوصاً برای رشته های خاص مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، خلبانی، هوانوردی و غیره داشته باشیم.

هم اکنون این موسسه این شرایط را فراهم نموده است که با شرایط و هزینه های مختلف امکان اعزام را فراهم نموده است، امکان اخذ پذیرش و تحصیل در کشورهایی مثل انگلستان، سوئیس، کانادا، استرالیا و غیره تا کشورهایی مثل آلمان، فرانسه، اتریش، روسیه و غیره از تخصص های این موسسه می باشد.

علاقمندان همچنین می توانند جهت بررسی شرایط مهاجرت و اخذ اقامت در برخی کشورها با مشاورین و کارشناسان موسسه صحبت و مشاوره بگیرند و از راهنمایی های ارزنده همکاران ما بهره مند شوند. این موسسه مفتخر است با امید و اتکا به خداوند متعال و با امید موفقیت جوانان ایرانی در عرصه پیشرفت و نیل به اهداف جمهوری اسلامی ایران قدم بر دارد، باشد که یاری پروردگار و دعای خیر شما، در به نتیجه رسیدن اهداف ما را کمک کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اسکرول به بالا